Detailed Notes on تاسیس شرکت

در نظر دارید با شرکتی که ثبت می کنید در چه حوزه ای فعالیت نمایید؟*

ثبت شعبه يا نمايندگي شركت خارجي در ايران مشروط به عمل متقابل كشور متبوع شركت خارجي مي‌باشند، يعني اگر در كشور متبوع شركت خارجي شعب يا نمايندگيهاي شركت‌هاي ايراني به ثبت برسند آن شركتها نيز مي‌توانند نسبت به ثبت شعبه يا نمايندگي شركت خود در ايران اقدام نمايند.

ثبت نام شرکت باعث این نمی شود که شخص دیگری از نام محصول یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده نکند، نام شرکت شما تنها و تنها نام تشکل حقوقی است که ثبت می کند و اگر می خواهید از نامی که برای محصولات یا خدمات خود استفاده کرده اید محافظت کنید می بایست اقدام به ثبت برند نمایید که کلیه مسائل مربوط به ثبت برند در صفحه مربوط به آن توضیح داده شده است.

ثبت برند آنلاین ، چرا برای ثبت برند آنلاین باید مشاوره داشت؟

*در صورتی که شرکت تعاونی مطابق اصول شرکت سهامی تاسیس شود، هیچ یک از شرکا نمی‌توانند در مجمع عمومی بیش از یک رای داشته باشند.

پس از اینکه از طرف سازمان مربوطه در رابطه با پرونده شما جوابیه دریافت گردد، نخستین ثبت اقدام به بررسی مجدد پرونده و تنظیم مدارک برای روزنامه رسمی نموده و بلافاصله پس از تکمیل مدارک، آنها را برای دریافت آگهی و روزنامه رسمی ارسال می نماید.

راهنمای تاسیس انواع شرکت بازرگانی

خرید شرکت رتبه دار ، خرید و فروش رتبه ، فروش شرکت رتبه دار ، خرید رتبه پیمانکاری

برای دیدگاه بعدی، نام، ایمیل، و وب سایت من را در این مرورگر ذخیره کنید .

بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم .

تکمیل مدارک مورد نیاز ، انتخاب نام شرکت، تنظیم مدارک شرکت، امضا مدارک مورد ثبت، ارسال مدارک به اداره ثبت، دریافت آگهی

بعد از انجام عملیات ثبت شرکت سازمان و کسب و کار ها موظف هستند تا اطلاعات شرکت خود را در روزنامه کلیک کنید رسمی منتشر نمایند. این موضوعی در زمانی که شرکت و کسب و کار شما دچار تغییرات از نظر اعضا و آدرس نیز شده باشد باید مورد انجام قرار بگیرد تا هر کسی که قصد داشت با شما همکاری کند و یا از دمات شما استفاده نمایند، در سریع ترین زمان ممکن بتواند به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشد.

شعبه یکی از واحدهای یک شرکت است که می تواند فروشها و خدمات خود را در منطقه ای که ممکن است فاصله زیادی با مرکز اصلی شرکت داشته باشد، گسترش دهد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *